Festival Vikingové

Čtenáře těchto stránek bych rád upozornil, že 23. – 26. září 2014 se uskuteční festival Vikingové, který pořádá Skandinávský dům ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. Na programu jsou dva přednáškové a dva promítací večery, přičemž návštěva jedné přednášky bude stát 40,- Kč, návštěva promítání 60,- Kč. První přednáškový večer s názvem “Staroseverské literární poklady“ se uskuteční v malém sále Městské knihovny v Praze, zatímco druhý nazvaný “Večer se staroseverskými bohy” se uskuteční v klubovně tamtéž. Oba filmy budou promítány ve velkém sále. Doporučuji si předem zarezervovat vstupenky, protože kapacita některých prostor (klubovna) je omezená.

Program a více informací můžete nalézt zde.

Vstupenky si můžete rezervovat prostřednictvím těchto odkazů:

Staroseverské literární poklady
Psanec: sága o Gíslim
Večer se staroseverskými bohy
Když letí havran

 

Dodáno po skončení akce:

Celá akce proběhla zdárně. Z přednášek mám pořízený záznam, zde můžete online zhlédnout přednášku Jana Kozáka “Staroseverský panteon”:

2. září 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patreon - sponzoring

Rozvoj tohoto webu je mou prací na plný úvazek. Pokud se Vám tento projekt líbí a chtěli byste mne v jeho tvorbě podpořit, můžete se stát mým sponzorem prostřednictvím Patreonu.

The development of this site is my full-time job. If you like this project and would like to support me in its creation, you can become my Patreon sponsor.

KONTAKTUJTE MĚ! - CONTACT ME!

Máte-li jakýkoli dotaz, nabídku či připomínku, můžete mne jednoduše zkontaktovat skrze kontaktní formulář. Těším se na Vaše zprávy!

If you have any questions, offers or comments, you can simply contact me via the contact form. I look forward to your messages!