Sponzoring – Sponsorship

Tvorba obsahu těchto stránek mi zabírá veškerý volný čas, a proto budu rád za jakoukoli formu podpory nebo propagace, která by dala tomuto projektu smysl.

Pokud spravujete vlastní webové stránky, můžete na ně vložit odkaz. Jste-li autor hledající platformu, která by zveřejnila Vaši práci, můžete se obrátit na mě – rád vyjdu vstříc každému, kdo bude chtít projekt nějakým způsobem obohatit. Projekt můžete podpořit i navržením tématu na článek, odkázáním na zajímavou tuzemskou nebo zahraniční literaturu, archeologické nálezy a podobně.

V neposlední řadě můžete přispět také finančně, a to na bankovní účet 2500877748/2010Patreon nebo Paypal (ceskyreenactment@gmail.com).

Děkuji za Vaší přízeň.


The process of creating content of these pages takes up all my free time, so I will be glad for any form of support or promotion, that would give meaning to this project.

If you are creating your own website, you can insert a link on it. If you are a writer looking for a platform to publish your work, you can contact me – I will happily greet everyone who wants enrich the project in some way. You can support the project by suggesting a good topic for writing an article, by referencing to the interesting domestic or foreign literature, archaeological finds and so on.

Finally, you can send financial resources to IBAN CZ4920100000002500877748 (SWIFT code FIOBCZPPXXX), Paypal, or become the patron of the project on Patreon.com.

Thank you very much for your support!

17. prosince 2014

patreon - sponzoring

Rozvoj tohoto webu je mou prací na plný úvazek. Pokud se Vám tento projekt líbí a chtěli byste mne v jeho tvorbě podpořit, můžete se stát mým sponzorem prostřednictvím Patreonu.

The development of this site is my full-time job. If you like this project and would like to support me in its creation, you can become my Patreon sponsor.

KONTAKTUJTE MĚ! - CONTACT ME!

Máte-li jakýkoli dotaz, nabídku či připomínku, můžete mne jednoduše zkontaktovat skrze kontaktní formulář. Těším se na Vaše zprávy!

If you have any questions, offers or comments, you can simply contact me via the contact form. I look forward to your messages!