Staroseverská literatura – výpisky

Se čtenáři těchto stránek bych se chtěl podělit o své zpracované výpisky ze semináře “Staroseverská literatura”, který na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy vede přední český odborník na staroseverskou kulturu Jiří Starý.

Ve výpiscích naleznete i zpracované referáty a odkazy na naskenované handouty. Pokoušel jsem se o co největší zjednodušení výkladu, aby výpisky pochopil každý. Je možné, že jsem se dopustil některých gramatických chyb (v komentářích na ně můžete upozornit).

Přeji Vám příjemné čtení!

Výpisky si můžete stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu:
Staroseverská literatura

12. listopadu 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patreon - sponzoring

Rozvoj tohoto webu je mou prací na plný úvazek. Pokud se Vám tento projekt líbí a chtěli byste mne v jeho tvorbě podpořit, můžete se stát mým sponzorem prostřednictvím Patreonu.

The development of this site is my full-time job. If you like this project and would like to support me in its creation, you can become my Patreon sponsor.

KONTAKTUJTE MĚ! - CONTACT ME!

Máte-li jakýkoli dotaz, nabídku či připomínku, můžete mne jednoduše zkontaktovat skrze kontaktní formulář. Těším se na Vaše zprávy!

If you have any questions, offers or comments, you can simply contact me via the contact form. I look forward to your messages!