Výstava “Vikingové: život a legenda”

Rád bych čtenáře těchto stránek upozornil na putovní výstavu “Vikingové: život a legenda”. Jedinečná expozice vikinských předmětů byla loni vystavena v Kodani (od 22. června do 17. listopadu 2013), letos byla vystavena v Londýně (od 6. března do 22. června 2014) a následně se přemístí do Berlína (kde bude vystavena od 10. září do 4. ledna 2015).

Zájemci, kteří se na výstavu nemohou dostavit, nemusí zoufat. Do českých kin míří film “Vikingové z Britského muzea” s okomentovanou prezentací výstavy a bude promítán 30. září v pražském Světozoru, 1. října v Dobrušce a 30. listopadu v Plzni. Stopáž filmu je 90 minut, bude promítán v angličtině s českými titulky. Cena lístku na premiéru bude činit 200 Kč do konce srpna, na místě 250 Kč – místa si můžete rezervovat zde.

Trailer k filmu můžete zhlédnout zde (rozšířenější anglický trailer zde):

Další informace si můžete přečíst na těchto stránkách:

17. července 2014

Jeden komentář: “Výstava “Vikingové: život a legenda””

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patreon - sponzoring

Rozvoj tohoto webu je mou prací na plný úvazek. Pokud se Vám tento projekt líbí a chtěli byste mne v jeho tvorbě podpořit, můžete se stát mým sponzorem prostřednictvím Patreonu.

The development of this site is my full-time job. If you like this project and would like to support me in its creation, you can become my Patreon sponsor.

KONTAKTUJTE MĚ! - CONTACT ME!

Máte-li jakýkoli dotaz, nabídku či připomínku, můžete mne jednoduše zkontaktovat skrze kontaktní formulář. Těším se na Vaše zprávy!

If you have any questions, offers or comments, you can simply contact me via the contact form. I look forward to your messages!